KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16144242
nr 1614 4242
Blandteknik
Danka Jaworska (f. 1951), Sverige. Signerad. Blandteknik på pannå, 36x34, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:09:38
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor